Turkus i złoto- pasujące do siebie kolory

Moimi ulubionymi kolorami jest turkus i złoto. Bardzo lubię malować wielkie abstrakcje nowoczesne z głęboką fakturą i grubo nałożoną farbą. Duże panoramiczne obrazy pięknie wyglądają na obszernych ścianach, w luksusowych wnętrzach hoteli, biur i w salonach prywatnych.

Z luksusem i bogactwem kojarzą się lazurowe wybrzeża oceanów, wypoczynek wśród rafy koralowej i palm. Wyobraźmy sobie wspaniały wypoczynek na niebiańskiej plaży o czystym, złotym piasku. Nurkujemy wśród idealnie przejrzystej wody turkusowej patrząc na neonowe ryby, ukwiały i koralowce w jaskrawych, czystych kolorach. Słońce rozgrzewa nasze nagie ciało, ozdobione jedynie złotym łańcuszkiem na szyi, pierścionkami na palcach oraz delikatną, złotą bransoletką na kostce.

Lubię malować pejzaże wakacyjne z żaglówkami na horyzoncie. Po plaży często chodzą zakochane pary. Przystojni mężczyźni patrzą na eleganckie kobiety w zwiewnych sukienkach.

https://obrazy.org/catalog/13-pejzaze

Ten wpis został opublikowany w kategorii malarstwo i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.