Moje duże, nowoczesne abstrakcje do salonu

Nowoczesne, duże obrazy abstrakcyjne, doskonale prezentują się w salonie, czy sypialni, w pomieszczeniu mieszkalnym. Kolorystyka odgrywa tu główna rolę. Może być pastelowa, lekka, zwiewna, jak i mocna, nasycona.

Czasami, przy użyciu akrylowych farb, można uzyskać nie tylko gęstą konsystencję, ale też wysycone barwy, wręcz powiedziałabym, żarówiaste, jak pomarańcz, czy róż. Nowoczesne obrazy abstrakcyjne, to moja ulubiona technika malarska. Używam do tego farb olejnych na płótnie i tylko odrobinkę farb akrylowych. Każda moja abstrakcja, jest niepowtarzalna, mimo, że czasem maluję na zlecenie Klienta obraz podobny, to jednak nie da się idealnie tak samo odwzorować pociągnięć pędzla, czy szpachelki.

Kompozycje te, są oryginalne i atrakcyjne wizualnie. Lubię też dekoracje artystyczne w formie geometrycznej. Jakiś czas temu malowałam cały cykl takich obrazów, były powieszone w dużej firmie w biurze i na korytarzu, podświetlone specjalnymi lampami, dającymi ciepłe, białe światło. Zawierają niepowtarzalne, pasujące do siebie zestawienia barw, nie spotykane w żadnej innej kategorii malarstwa olejnego. Pięknie aranżują się we wnętrzach z dużą ścianą białą, gładką, lub na ścianie z betonu architektonicznego.

Abstrakcje nowoczesne malowane ręcznmie, autorka Emilia Czupryńska

Przedstawiam kilka swoich prac abstrakcyjnych, namalowanych ostatnio 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii obrazy moje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.