Malowanie obrazów- inspiracja naturą.

Kiedy chodzę po lesie, czy po górach, zachwycam się pięknem przyrody.

Otaczają mnie drzewa o różnych kształtach konarów, liści i pni. Co chwila zmienia się gra świateł pomiędzy poruszającymi się listkami. Czy to delikatne listki brzozy, czy wielkie liście katalpy, czy drżące listki osiki, mech na kamieniach, czy też poruszająca się woda w strumieniu- wszystko jest inspiracją do namalowania obrazu. W górach co chwila zmienia się nastrój i kolorystyka otaczających krajobrazów. Kłębiaste chmury w szarościach, przelewają się przez szczyty Tatr.

Lubię wędrować wraz z córką i pieskiem, pośród rozświetlonych słońcem traw, srebrnych skał pokrytych mchem, wśród wilgotnego runa leśnego. Słońce przebijające się gdzieniegdzie pomiędzy konarami tworzy kontrastową grę świateł i cieni. Te kontrasty właśnie lubię. Przenoszę je potem na płótno w pracowni, kiedy już wrócę naładowana energią przyrody.

https://obrazy.org/catalog/13-pejzaze

Modne dziś wnętrza w szarościach i srebrze nawiązują do skał i pierzastych chmur. Butelkową zieleń widzę w mchu i soczystych liściach drzew. Błękit i granat, bierze się z nieba, chmur i wody. Inne mocne, czyste kolory są inspirowane obserwacją kwiatów i owadów latających.

Uwielbiam tez ogrody:)

Oddając Klientowi obraz, daję też cząstkę mojego umiłowania natury.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pozostałe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.